Herb miasta
Murowana Goślina - miasto i gmina
MENU
Nowości w serwisie >
Strona główna 
Nowości
w serwisie
1998 - 2004
Subskrypcja
Aktualności
O gminie
Historia
Kultura
Sport
Turystyka
Komunikacja
Galeria
Linki
Twoja opinia
Księga gości
Mapa stron
Kontakt
"Obywatel"

 

Serwis www.murowana.pl od 13 marca 2005 r. udostępnia kanał RSS, który znajdziecie pod adresem
RSS  http://www.murowana.pl/aktualnosci/murowana.xml

Kanał RSS zawiera zmiany w serwisie www.murowana.pl

Ostatnie niusy z RSS murowana.pl:

    Szkoła Podstawowa nr 1
    Znaleźliśmy stronę SP nr 1 i w dziale linki prezentujemy jej adres.

    Aktualności
    Po długich testach zaczął działać serwis "Obywatel on-line", który zawiera aktualności z miasta i gminy Murowana Goślina. Witryna korzysta z nowoczesnego skryptu, który ma swój własny kanał RSS o zmianach na stronie. Zapraszamy do zapoznania się z serwisem www.obywatel.murowana.pl i subskrypcji RSS (http://obywatel.murowana.pl/feed).


Zapraszamy do subskrypcji kanału RSS serwisu "Obywatel on-line" publikującego aktualności z miasta i gminy Murowana Goślina:
RSS  http://obywatel.murowana.pl/feed* * * * *

Co to jest RSS?
RSS jednym zdaniem to krótkie streszczenia najnowszych wiadomości z ulubionego portalu, informacje o zmianach na często odwiedzanej witrynie czy blogu. RSS powstał ponad pięć lat temu i coraz szybciej się rozwija. Także w Polsce znajdziemy coraz więcej serwisów z charekterystyczną ikoną RSS lub XML.
Kanały RSS możemy czytać w niektórych programach pocztowych, przeglądarkach internetowych (np. Mozilla Firefox - patrz niżej), specjalnych programach - czytnikach RSS, a nawet... w telefonach komórkowych. Dzięki temu internauta w jednym miejscu ma dostęp do najnowszych informacji z całego świata - skondensowanych, bez zbędnych reklam czy grafiki. Gdy zajawka nas zainteresuje wystarczy kliknąć na jej tytuł by przenieść się do pełnej wersji na stronę danego serwisu. To także dobry sposób na śledzenie zmian w ulubionej witrynie. Dlatego też powstał kanał RSS w serwisie murowana.pl. Zapraszamy do subskrypcji.

Pożyteczne linki:
Mozilla Firefox (wersja 1.x) - subskrypcja kanału RSS:
Stronę udostępniającą RSS rozpoznamy po charakterystycznej pomarańczowej ikonce w prawym dolnym rogu okna programu. Klikamy ją jednokrotnie i wybieramy Subskrybuj 'RSS'.... Kanał zostaje zapisany w Zakładkach.Mozilla Firefox - przeglądanie kanału RSS:
Menu Zakładki » nazwa kanału » wybieramy temat niusa. W oknie przeglądarki otworzy się strona związana z danym niusem.

[Valid RSS]


 
Strona wygenerowana Sun, 21 Jul 2019 09:02:40 +0200 Góra strony