04.11. (sobota) 13:30 "Concordia" - "Kłos" Zaniemyśl 5:1 (1:0)
11.11. (sobota) 13:00 "Mieszko" Gniezno - "Concordia" 6:0 (1:0)

Spotkania "u siebie" odbywają się na Stadionie Miejskim, przy ul. Mściszewskiej.
Wstęp wolny. Kupując los można wygrać nagrody niespodzienki.

3:0 (71 min)
4:0 (81 min)
5:0 (90 min)
6:0 (90 min)

"Mieszko" zakończyło rundę takim samym wynikiem, jak w pierwszej kolejce. Niestety drużyną, która poniosła sromotną porażkę była "Concordia".

Miejmy nadzieję, że w rundzie wiosennej, która rozpocznie się prawdopodobnie w marcu przyszłego roku, gośliniacy będą dalej przesuwać się w górę tabeli.
"Concordia" 1 : 1 "Tarnovia" Tarnowo Podgórne
1:0 Krzysztof Blados (15 min) 1:1 (27 min)
1:2 Krzysztof Kaczmarek (29 min)
Pierwszą bramkę dla "Concordii" zdobył zawodnik PKS-u, gdy Krzysztof Boruń naciskał na bramkę przeciwników. W ostatniej minucie gospodarze egzekwowali rzut karny, który obronił gośliński bramkarz - Paweł Woźniak.
Losy spotkania mogłyby się potoczyć inaczej, gdyby sędzia (przy stanie 1:2) podyktował karnego dla "Concordii" po, jak przyznają obserwatorzy meczu, ewidentnej "ręce" bytynian na polu karnym.
Terminarz ^
"Concordia" 2 : 0 "Polonia" Poznań
1:0 Krzysztof Boruń (40 min)
2:0 Krzysztof Kaczmarek (77 min)

Terminarz ^
"Warta" Międzychód 1 : 4 "Concordia"
1:0 (26 min) 1:1 Piotr Szymkowiak (26 min)
1:2 Robert Ludowicz (47 min)
1:3 Piotr Szymkowiak (z rzutu wolnego, 81 min)
1:4 Krzysztof Boruń (85 min)
To trzecie z rzędu zwycięstwo "Concordii". Daje to możliwość zajęcia w tabeli pozycji chroniącej przed spadkiem.
  0:1 Jacek Gruszczyński (2 min)
Problemy kadrowe "Concordii" spowodowały, że bramkarz rezerwowy zajął pozycję napastnika. Okazało się to bardzo szczęśliwą decyzją, bo już w drugiej minucie zdobył bramkę.
W tym czasie goślińskiej bramki bronił Paweł Woźniak. Wykazał się bardzo dobrze w spotkaniu ratując "Concordię" przed niekorzystnym rezultatem. Jego dobrą postawę może poświadczyć obrona rzutu karnego, podyktowanego dla gospodarzy w 58 minucie.
Jest to w tej rundzie pierwsze zwycięstwo "Concordii", tym cenniejsze, że zdobyte na wyjeździe.
Terminarz ^
"Concordia" 0 : 1 LZS Gałowo
Staje się tradycją, że w meczach na swoim boisku "Concordia" traci cenne punkty na kilka minut przed końcowym gwizdkiem. Także i tym razem: na siedem minut przed końcem goście zdobyli bramkę, dającą im zwycięstwo w spotkaniu.
Terminarz ^
"Polonia" Nowy Tomyśl 4 : 0 "Concordia"
Pierwsza bramka padła w 8 minucie po golu samobójczym zawodnika "Concordii" Piotra Kaźmierczaka. Następne gole zdobywali już gospodarze: w 13, 74 i 89 minucie spotkania.
Terminarz ^
"Concordia" 1 : 1 "Zjednoczeni" Trzemeszno
1:0 Piotr Kaźmierczak (12 min) 1:1 (z rzutu karnego, 40 min)
Goście, którzy są liderami tabeli nie okazali się na boisku bardzo groźnym przeciwnikiem. Stracili bramkę już na początku pierwszej połowy. Niestety na 5 minut przed końcem spotkania, po dość problematycznym karnym "Zjednoczeni" zdobyli bramkę. Jest to ich pierwszy remis (dotąd tylko zwycięstwa), a "Concordia" zdobywa drugi punkt w tabeli.
Terminarz ^
"Sparta" Szamotuły 1 : 0 "Concordia"
W 21 minucie drugiej połowy spotkania pomimo że "Sparta" grała w osłabieniu (czerwona kartka dla jednego zawodnika), gospodarze zdobyli bramkę.
Terminarz ^
"Concordia" 2 : 2 "Korona" Bukowiec
1:1 Tomasz Giemra (z rzutu karnego)
2:2 Tomasz Giemra (na 7 minut przed końcem)
Terminarz ^
"Lechia" Kostrzyn 5 : 0 "Concordia"
Kolejny mecz "Concordii" grającej w osłabionym składzie. Na początku drugiej połowy pada pierwsza bramka dla "Lechii", po niej cztery następne. Postawa bramkarza uchroniła goślinian od dwucyfrowej porażki.
Terminarz ^
"Concordia" 1 : 3 "Sokół" Pniewy
0:1 Tomasz Giemra (z rzutu wolnego)
"Sokół" Pniewy - drużyna z tradycjami pierwszoligowymi, był faworytem spotkania. "Concordia" mimo prowadzenia w pierwszej połowie uległa gościom, którzy zdobyli bramkę w rzucie karnym i dwa gole z akcji. Wpływ na taki wynik miał m.in. fakt, iż obrona "Concordii" zagrała w składzie rezerwowym.
Terminarz ^

Najlepsi strzelcy "Concordii" (po rundzie jesiennej)