Spotkanie z powodu goślińskiech dożynek odbyło się w Murowanej Goślinie na stadionie "Concordii".
3:0 Mirosław Wanecki (34 min)
4:0 Maciej Juś (42 min)
5:1 Karol Dobrzykowski (79 min)
4:1 (68, karny)
Wynik dużo lepszy w porównaniu ze zeszłegotygodniowym wynika z tego, że w poprzednim meczu nie grało kilku podstawowych zawodników, a w tym meczu już wystąpili. Zawodnicy z Golęczewa byli wymagającym przeciwnikiem - ostatni sezon skończyli na trzeciej pozycji.
Łopuchowo pierwszą połowę zagrało wprost koncertowo - strzelono 4 bramki. W drugiej części spotkanie łopuchowianie trochę opadli z sił. W 68 minucie jeden z gospodarzy zagrał ręką, podyktowano rzut karny, króry goście zamienili go na gol. Niedługo po tym Karol Dobrzykowski zdobył piątą bramkę dla Łopuchowa. Na 9 minut przed końcem sędzia pokazał czerwony kartonik zawodnikowi GKS Golęczewo, ale gospodarze nie zdołali wykorzystać tej przewagi.

KS Łopuchowo: Paweł Hudziak, Maciej Juś, Bartosz Kowalski, Sylwester Matuszak, Tomasz Panowicz, Damian Rakowski, Przemysław Stachowiak, Rafał Sygnecki, Jakub Szychowski, Mirosław Wanecki, Robert Wittig. Rezerwowi: Karol Dobrzykowski, Dawid Haraj, Łukasz Kurantowicz, Przemysław Sygnecki, Jacek Wolniewicz.
Terminarz ^
"Relaks" Pamiątkowo 1 : 2 KS Łopuchowo
1:1 (41 min)0:1 Mirosław Wanecki (15 min)
1:2 Maciej Juś (47 min)
W 15 minucie po dośrodkowaniu Macieja Jusia piłka została wyłożona Mirosławowi Waneckiemu, ktory zdobył pierwszą bramkę. Pod koniec pierwszej połowy po faulu napastnika Łopuchowa sędzia podyktował rzut wolny, który zamienił się w ładną bramkę strzeloną w prawy dolny narożnik. Na początku drugiej odsłony Rafał Sygnecki podał do Macieja Jusia, który następnie umieścił piłkę w siatce przeciwników. Ponieważ "Relaks" do silnych drużyn nie należy spotkanie mogło się zakończyć wyższym stosunkiem bramek. Przeszkodził w tym bardzo silny wiatr. Wpływ też miał sędzia, do pracy którego można było mieć wątpliwości.

3:1 (52 min)
Już w 5 minucie meczu po ładnym strzale z 16 metrów Mirosława Waneckiego, drużyna z Łopuchowa objęła prowadzenie. Pięć minut później na 2:0 podwyższył Maciej Juś. W 15 minucie po raz drugi na listę strzelców wpisał się Mirosław Wanecki i było 3:0. W 35 min drużyna z Owińsk nie wykorzystała rzutu karnego. Po przerwie w 50 minucie goście strzelili bramkę, jednak 8 minut później po dobrym dośrodkowaniu Mirosława Waneckiego gola zdobył Rafał Sygnecki. Piłkarze z Łopuchowa jeszcze dwukrotnie strzelali bramki. W 63 minucie uczynił to Jakub Szychowski, a w 81 Przemysław Sygnecki ustalił wynik spotkania na 6:1.
Terminarz ^
"Rożnovia" Rożnowo 2 : 2 KS Łopuchowo
1:1 Michał Nadstaga (39 min)
2:2 Michał Nadstaga (80 min)
0:1 Sylwester Matuszak (3 min)
1:2 Przemysław Stachowiak (52 min)
Mecz odbył się na boisku w Obornikach Wlkp. Już w 3 minucie Sylwester Matuszak popisał się pięknym strzałem z 20 metrów i było 1:0 dla Łopuchowa. W 30 min w polu karnym faulował obrońca Paweł Hudziak i sędzia podyktował rzut karny dla drużyny z Rożnowa. Świetną interwencją popisał się bramkarz Robert Wittig, który obronił rzut karny. W 39 minucie po zamieszaniu w polu karnym gospodarze wyrównali. Do przerwy utrzymał się wynik remisowy. Po rozpoczęciu drugiej połowy goście przejęli inicjatywę. W 52 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Przemysława Sygneckiego bramkę zdobył Przemysław Stachowiak. Długo utrzymywało się prowadzenie Łopuchowa. Dwukrotnie sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Maciej Juś. Niestety na 10 minut przed końcem spotkania po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gospodarze zdobyli wyrównującą bramkę.
Terminarz ^
KS Łopuchowo 2 : 0 "Rokita" I Rokietnica
1:0 Maciej Juś (50 min, strzał z 20 metrów)
2:0 Damian Rakowski (60 min, głową)
Od początku meczu inicjatywę przejęli piłkarze z Rokietnicy. Po jednym ze strzałów trafili w poprzeczkę bramki gospodarzy, w innej sytuacji napastnik gości przegrał pojedynek sam na sam z Robertem Wittigiem. Z kolei drużyna z Łopuchowa wykonywała rzut wolny z 18 metrów, jednak Mirosław Wanecki trafił w mur obrońców Rokietnicy. Tak więc pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo. W drugiej części spotkania grający z wiatrem gospodarze osiągnęli przewagę. Już w 50 minucie Maciej Juś popisał się ładnym, technicznym strzałem z 20 metrów lobując bramkarza przeciwników i było 1:0 dla Łopuchowa. Pięć minut później z 16 metrów ładnie uderzył z woleja Rafał Sygnecki, lecz piłka minimalnie minęła słupek bramki gości. W 60 minucie z autu na wysokości pola karnego piłkę wyrzucał Przemysław Stachowiak. Trafiła ona na głowę Damiana Rakowskiego, a następnie do siatki Rokity. D. Rakowski strzelając bramkę zrobił sobie prezent na szesnaste urodziny, które tego dnia obchodził. W końcówce meczu dobrej sytuacji nie wykorzystał Jakub Szychowski, który strzelając z siedmiu metrów uderzył zbyt lekko, co ułatwiło obronę bramkarzowi. Dzięki zwycięstwu drużyna z Łopuchowa awansowała na trzecie miejsce w tabeli.
KS Łopuchowo: Bartosz Kowalski (63' Karol Dobrzykowski), Tomasz Panowicz (70' Łukasz Kosmowski), Maciej Juś (85' Dawid Haraj), Paweł Hudziak, Sylwester Matuszak, Damian Rakowski, Przemysław Stachowiak, Rafał Sygnecki, Mirosław Wanecki, Robert Wittig.
Terminarz ^
"Suchary" Suchy Las 3 : 0 KS Łopuchowo
1:0 (40 min)
2:0 (64 min)
3:0 (82 min)
Mecz odbył się w Poznaniu, na boisku przy ul. Bukowskiej.
W pierwszej połowie oba zespoły prowadziły równorzędną grę. W 40 minucie drużyna z Suchego Lasu po ładnej akcji zdobyła gola. Do przerwy wynik się nie zmienił.
W drugiej części spotkania łopuchowianie mieli wiele okazji do zdobycia bramki, ale ich nie wykorzystali. Zemściło się to w 64 minucie. Sędzia uznał faul na polu karnym i podyktował "jedenastkę", którą pewnie wykonał zawodnik gospodarzy. Niestety po tej bramce łopuchowianie nadal nie wykorzystywali wypracowanych sytuacji. W 82 minucie po błędzie obrońcy gości napastnik Suchego Lasu ustanowił wynik na 3:0.
Była to dopiero druga przegrana KS Łopuchowo (na siedem odbytych spotkań w tym sezonie).
Terminarz ^
KS Łopuchowo 1 : 2 Czerwoni" Gaj Wielki
1:1 Mirosław Wanecki (13 min, karny)0:1 (2 min)
1:2 (60 min)
Mecz zaczął się feralnie dla KS Łopuchowo, gdyż w drugiej minucie utracono pierwszą bramkę. Gospodarze próbowali odrobić tą stratę. W 13 min zawodnik Gaju faulował w polu karnym Mirosława Waneckiego. Sędzia podyktował rzut karny, który skutecznie wykonał M. Wanecki. Atak Łopuchowa był wciąż aktywny, ale drużyna nie wykorzystała stuprocentowych sytuacji. W 60 min goście strzelili z korneru drugą bramkę, która ustaliła wynik spotkania.
Terminarz ^
"Gaz Rakieta" Biedrusko 1 : 2 KS Łopuchowo
1:0 (32 min)1:1 Maciej Juś (70 min)
1:2 Michał Kazuś (83 min)
Drużyna z Łopuchowa udała się na mecz do Biedruska z dwoma nowymi zawodnikami: Michałem Kazusiem pozyskanym z Boduszewa oraz Tomaszem Lembiczem z Koziegłów. Zespół po dwóch przegranych meczach w lidze starał się wygrać to spotkanie i utrzymać się w czołówce tabeli. Jednak początek meczu należał do graczy z Biedruska. W 32 minucie gospodarze objęli prowadzenie, kiedy to jeden z napastników w łatwy sposób ograł dwóch obrońców Łopuchowa.
W przerwie ostra reprymenda trenera Sylwestra Matuszaka przyniosła skutek, gdyż od pierwszych minut drugiej połowy łopuchowianie ruszyli do boju. Dopiero w 70. minucie Maciej Juś trafnie strzelił na 1:1. Drużyna z Łopuchowa uparcie dążyła do zwycięstwa. W 83. min Mirosław Wanecki wykonując rzut wolny z 20 metrów, świetnie zagrał do Michała Kazusia, który strzałem z lewej nogi w długi róg bramki pokonał bramkarza gospodarzy. Tym samym przypieczętował swój debiut w drużynie.
3:2 (75 min)
18 min - rzut karny dla Łopuchowa wykorzystuje Mirosław Wanecki.
35 min - ładny strzał Sylwestra Matuszaka z 20 m w poprzeczkę, piłkę dobija Rafał Sygnecki i jest 2:0 dla gospodarzy.
55 min - goście zdobywają kontaktową bramkę.
68 min - Maciej Juś umieszcza piłkę w siatce "Huraganu".
75 min - drugi gol dla gości.
83 min - po podaniu Rafała Sygneckiego bramkę strzela Damian Rakowski i ustala wynik meczu na 4:2.
5:3 Maciej Juś (80 min)
15 min - po tym jak Paweł Hudziak faulował zawodnika "Tęczy" w polu karnym gospodarze zdobywają bramkę z rzutu karnego.
32 min - Mirosław Wanecki wykorzystuje rzut karny pieczętując w ten sposób dużą przewagę KS Łopuchowo w tym okresie gry.
39 min - szybka kontra gospodarzy kończy się zdobyciem drugiej bramki.
50 min - Maciej Juś doprowadza do wyrównania.
58 min - mimo przewagi KS Łopuchowo "Tęcza" przeprowadza kolejną szybką kontrę, w której zdobywa bramkę.
62 min - sędzia dyktuje problematyczny rzut karny po zagraniu ręką przez Damiana Rakowskiego w polu karnym. Zawodnik ten zostaje ukarany przez arbitra drugą żółtą kartką i w wyniku tego usunięty z boiska. Broniący w bramce rezerwowy Krzysztof Cholewicki nie zdołał obronić karnego.
70 min - po błędzie obrony Łopuchowa gospodarze prowadzą już 5:2.
80 min - w ostatnim kwadransie mimo osłabienia gracze z Łopuchowa osiągają dużą przewagę, czego rezultatem jest bramka Macieja Jusia, zdobyta w zamieszaniu w polu karnym.
Trudno powiedzieć jak potoczyłyby się losy spotkania gdyby dogodne sytuacje wykorzystali Tomacz Lembicz, który trafił w poprzeczkę oraz Rafał Sygnecki, który w sytuacji sam na sam strzelił obok bramki. Po meczu piłkarze z Łopuchowa mieli wiele pretensji do sędziego za jego decyzje podjęte w trakcie meczu. Mimo pięciu straconych bramek zaznaczyć należy dobry występ rezerwowego bramkarza Krzysztofa Cholewickiego, który zastąpił chorego Roberta Wittiga.
Według zgodnych opinii kibiców drużyna KS Łopuchowo w meczu z wiceliderem tabeli zasłużyła minimum na remis.
Po rundzie jesiennej drużyna z Łopuchowa zajmowała czwarte miejsce w grupie. Najwięcej bramek zdobyli: 8 - Maciej Juś, 7 - Mirosław Wanecki.